Fakülte Kurulu

 

FAKÜLTE KURULU ÜYELERİ
No Unvan Adı Soyadı Görevi Atama Tarihi Bitiş Tarih
1 Prof. Dr Özgür EMİNAĞAOĞLU Dekan Vekili 30.03.2021  

2

Prof. Dr

Özgür EMİNAĞAOĞLU

Yazılım Mühendisliği Bölüm Başk. Vekili Üye

08.09.2022

 

3 Prof. Dr. Halil AKINCI Harita Mühendisliği Bölüm Başk. Üye 12.10.2023 11.10.2026
4 Prof. Dr. Yaşar KOBYA Temel Bilimleri Bölüm Başk. Üye 30.11.2021 29.11.2024
5 Doç. Dr. Ayla BİLGİN Çevre Mühendisliği Bölüm Başk. Üye 19.11.2021 18.11.2024
6 Dr. Öğr. Üyesi  Hasan BAŞAK Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başk. Üye  17.01.2024  16.01.2027
7 Dr. Öğr. Üyesi  Özcan DÜLGER Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başk. Üye 08.09.2022 07.09.2025
8 Prof. Dr. Hüseyin PEKER Profesör Üye 05.05.2023 04.05.2026
9 Prof. Dr. Yaşar KOBYA  Profesör Üye 23.02.2022 22.02.2025
10 Prof. Dr. Temel GÖKTÜRK  Profesör Üye 23.02.2022 22.02.2025
11 Doç. Dr. Kadri DOĞAN Doçent Üye 23.02.2022 22.02.2025
12 Doç. Dr. Ayla BİLGİN Doçent Üye 17.05.2021 16.05.2024
13 Dr. Öğr. Üyesi Ali Osman KÜÇÜK Dr.Öğr. Üyesi  Üye 11.05.2023 10.05.2026
14   Muammer TEMEL Raportör