Kurullar ve Komisyonlar


ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

KURULLAR, KOMİSYONLAR  VE  KOORDİNATÖRLÜKLER

 

AKADEMİK YÜKSELTME, ATAMA VE DEĞERLENDİRME KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Halil AKINCI

Yedek Üye

10.12.2020

FAKÜLTE SEÇİM KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Vedat YILMAZ

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kadir DOĞANŞAHİN

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Arş Gör. Haluk KELEŞ

Üye

10.12.2020

AKADEMİK DEĞERLENDİRME VE KALİTE GELİŞTİRME KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Serkan BİÇİCİ

Üye

10.12.2020

Arş Gör. Esra ATEŞ

Üye

10.12.2020

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI KURULU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

 

 

 

WEB SORUMLULARI

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Fakülte Sorumlusu

10.12.2020

Arş. Gör. Haluk KELEŞ

Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü

10.12.2020

Dr. Arş. Gör. Ekrem SARALIOĞLU

Harita Mühendisliği Bölümü

10.12.2020

Öğr. Gör. Alper Turan ALAN

Elektrik Elektronik Mühendisliği Böl.

10.12.2020

Dr. Arş Gör. Elanur ADAR

Çevre Mühendisliği Bölümü

10.12.2020

Arş. Gör. Saftet KILIÇER

İnşaat Mühendisliği Bölümü

10.12.2020

Öğr. Gör. Özgür ÖNAL

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

10.12.2020

 

 

 

ÖĞRENCİ DANIŞMANLARI

Harita Mühendisliği Bölümü

Doç. Dr. Halil AKINCI

Çevre Mühendisliği Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Kazım Onur DEMİRARSLAN

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü

Doç. Dr. Mehmet Ali BELEN

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

İnşaat Mühendisliği Bölümü

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİÇİ

Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

FAKÜLTE STRATEJİK PLANLAMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Vedat YILMAZ

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Ömer KASAR

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

FAKÜLTE KALİTE KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kazım Onur DEMİRASLAN

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

BİRİM AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU

Harita Mühendisliği Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Halil AKINCI

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Şuayip TOPRAKSEVEN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Özgür ÖNAL

Üye

10.12.2020

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Hasan BAŞAK

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kadir DOĞANŞAHİN

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Ömer KASAR

Üye

10.12.2020

Çevre Mühendisliği Bölümü

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Kazım Onur DEMİRARSLAN

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Vedat YILMAZ

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan ERYILMAZ

Üye

10.12.2020

Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Sabit KORÇAK

Üye

10.12.2020

Arş Gör. Haluk KELEŞ

Üye

10.12.2020

İnşaat Mühendisliği Bölümü

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİÇİ

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Serkan BİÇİÇİ

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Ali KAYA

Üye

10.12.2020

BURS ve YARDIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Kadir DOĞANŞAHİN

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Vedat YILMAZ

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Ömer KASAR

Üye

10.12.2020

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Serkan BİÇİCİ

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Dr. Elanur ADAR

Üye

10.12.2020

ARAŞTIRMA-GELİŞTİRME KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

SINAV ve DERS PROGRAMI HAZIRLAMA KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Halil AKINCI

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

Üye

10.12.2020

MUAFİYET GEÇİŞ ve UYUM (intibak) KOMİSYONU

Harita Mühendisliği Bölümü

 

 

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Halil AKINCI

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Dr. Ekrem SARALIOĞLU

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Dr. Mustafa ÜSTÜNER

 

10.12.2020

BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU (BEK)

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kazım Onur DEMİRARSLAN

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kadir DOĞANŞAHİN

Üye

10.12.2020

STAJ EĞİTİM VE UYGULAMA KOMİSYONU

Fakülte Staj Komisyonu

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Halil AKINCI

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Saffet KILIÇER

Üye

10.12.2020

Harita Mühendisliği Bölümü Staj Komisyonu

Doç. Dr. Halil AKINCI

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

Dr. Arş. Gör. Ekrem SARALIOĞLU

Üye

10.12.2020

Çevre Mühendisliği Bölümü Staj Komisyonu

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Vedat YILMAZ

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Onur Kazım DEMİRASLAN

Üye

10.12.2020

Dr. Arş. Gör. Elanur ADAR 

Üye

10.12.2020

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Staj Komisyonu

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Şuayip TOPRAKSEVEN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Alper Turan ALAN

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Özgür ÖNAL

Üye

10.12.2020

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kadir DOĞANŞAHİN

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Ömer KASAR

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Bekir BERKCAN

Üye

10.12.2020

Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü Staj Komisyonu

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Sabit KORCAK

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Haluk KELEŞ

Üye

10.12.2020

İnşaat Mühendisliği Bölümü Staj Komisyonu

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Serkan BİÇİCİ

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Sebahat TEMUÇİN KILIÇER

Üye

10.12.2020

TANITIM ve ORGANİZASYON KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Vedat YILMAZ

Üye

10.12.2020

Öğr. Gör. Alper Turan ALAN

Üye

10.12.2020

MEZUNİYET ve MEZUNLARLA İLETİŞİM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Halil AKINCI

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayla Bilgin

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

Üye

10.12.2020

Dr. Arş. Gör. Elanur ADAR

Üye

10.12.2020

SATIN ALMA, MUAYENE ve KABUL KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Halil AKINCI

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Ayla Bilgin

Üye

10.12.2020

TAŞINIR SAYIM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Başkan

10.12.2020

Fakülte Sekreteri Muammer TEMEL

Üye

10.12.2020

Bilg. İşletmeni Caner YILMAZ

Üye

10.12.2020

SOSYAL ve SPORTİF FAALİYETLER KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Başkan

10.12.2020

Öğr. Gör. Abdüssamed KABAKUŞ

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Ali KAYA

Üye

10.12.2020

Arş. Gör. Haluk KELEŞ

Üye

10.12.2020

DESTEK HİZMETLERİ DENETLEME KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Hasan ERYILMAZ

Başkan

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Sabit KORCAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Üye

10.12.2020

ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Fakülte Koordinatörü

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kazım Onur DEMİRARSLAN

Çevre Müh. Böl. Müh. Koord.

10.12.2020

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Harita Müh. Böl. Müh. Koord.

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Enerji Sistemleri Müh. Müh. Koord.

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Elektrik-Elektronik Müh. Koord.

10.12.2020

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Bilgisayar Müh. Koord.

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

İnşaat Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

FARABİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Dr. Öğr. Üyesi Kadri DOĞAN

Fakülte Koordinatörü

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kazım Onur DEMİRARSLAN

Çevre Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Utkan Mustafa DURDAĞ

Harita Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Enerji Sistemleri Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Elektrik-Elektronik Müh. Kord.

10.12.2020

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Bilgisayar Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

İnşaat Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

MEVLANA KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Halil AKINCI

Fakülte Koordinatörü

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Vedat YILMAZ

Çevre Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Harita Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Enerji Sist. Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Elektrik-Elektronik Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Doç. Dr. Fatma Gül AKGÜL

Bilgisayar Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Erkan BİÇİCİ

İnşaat Müh. Böl. Koord.

10.12.2020

ENGELLİ ÖĞRENCİLER BİRİMİ SORUMLUSU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Başkan

20.11.2020

ORVİKS–KALİTE ve BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ PROGRAMI SORUMLULARI

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Öğretim Elemanı

10.12.2020

Fak. Sekreteri Muammer TEMEL

Üye

10.12.2020

ARAŞTIRMA GÖRELİLİĞİ TEMSİLCİSİ (BİRİM TEMSİLCİSİ)

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Arş. Gör. Dr. Ekrem SARALIOĞLU

Fakülte Temsilcisi

10.12.2020

Arş. Gör. Dr. Elanur ADAR

Çevre Müh. Böl.

10.12.2020

Arş. Gör. Bekir BERKCAN

Elektrik-Elektronik Müh. Böl.

10.12.2020

Arş. Gör. Haluk KELEŞ

Enerji Sistemleri Müh. Böl.

10.12.2020

Arş. Gör. Sebahat TEMUÇİN KILIÇER

Harita Müh. Böl.

10.12.2020

Arş. Gör. Ali KAYA

İnşaat Müh. Böl.

10.12.2020

YAYIN KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Ayla BİLGİN

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Üye

10.12.2020

Doç. Dr Fatma Gül AKGÜL

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

ANKET ANALİZ KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr Fatma Gül AKGÜL

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Şuayip TOPRAKSEVEN

Üye

10.12.2020

İÇ KONTROL STANDARTLARI UYUM EYLEM KOMİSYONU

Unvan-Ad-Soyad

Görevi

Başlama Tarihi

Doç. Dr. Kadri DOĞAN

Başkan

10.12.2020

Doç. Dr. Ayşe YAVUZ ÖZALP

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Yaşar KOBYA

Üye

10.12.2020

Doç. Dr. Halil AKINCI

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BAŞAK

Üye

10.12.2020

Dr. Öğr. Üyesi Kadir DOĞANŞAHİN

Üye

10.12.2020