Yönetim Kurulu


No Unvan Adı Soyadı Görevi Atama Tarihi-Bitiş Tarihi
1 Prof. Dr Özgür EMİNAĞAOĞLU Dekan Vekili 30.03.2021-
2 Prof. Dr. Halil AKINCI  Profesör Üye         20.09.2021-20.09.2024
3 Prof. Dr. Zafer ÖLMEZ  Profesör Üye 20.02.2020-20.02.2023
4 Prof. Dr. Ali ÜREN Profesör Üye 22.10.2019-22.10.2022
5 Doç. Dr. Ayla BİLGİN Doçent Üye 18.02.2019-18.02.2022
6 Doç. Dr. Yaşar KOBYA Doçent Üye 27.05.2019-27.05.2022
7 Dr. Öğr. Üyesi Sabit KORCAK Dr. Öğretim Üyesi Üye 18.02.2019-18.02.2022
8   Muammer TEMEL Raportör